Select your country or region

Choose your category

Choose your category

Choose your category

New

Fathom 29er 1 GE

2018

669 900 Ft

Share

A FATHOM 29-ES VERHETETLEN HATÉKONYSÁGOT NYÚJT A MÁSZÁSOK SORÁN ÉS TELJES IRÁNYÍTHATÓSÁGOT A LEFELÉKEN.

Ez a teljesen új 29es egy modern vázgeometriával nyújtja a klasszikus merevfarú kerékpárok hatékonyságát. Ez magabiztos kezelhetőséget eredményez többféle kerékpározási célhoz is. A 29es kerekek pedig nagyobb stabilitást adnak. A könnyű ALUXX SL alumínium váz 69 fejcsőszöggel rendelkezik, ami tökéletesen illik a 29es kerekekhez és a 100 mm-es villához. Így optimális erőt és hatékonyságot kapsz a mászásokon és tökéletes kontrollt a lefeléken.

  • ALUXX SL alumímium váz
  • RockShox Reba RL kormányról zárható 100mm-es villa
  • SRAM GX Eagle 1x12 sebességes hajtás
  • SRAM Level TL hidraulikus tárcsafékek
  • Giant XC-1 Disc kerékszett Maxxis Ikon tubeless gumikkal
  • Szín: Fekete/Neonzöld/Kék

Download PDF

MéretekS, M, L, XL
SzínBlack/Neon Green/Blue
VázALUXX SL-Grade Aluminum
VillaRockShox Reba RL, Remote Lockout 100mm, Tapered, Boost, Maxle QR
KormányGiant Connect Trail, 780mm x 31.8mm
StucniGiant Connect, 8 Degree
NyeregcsőGiant Connect, 30.9x400mm
NyeregGiant Contact (Neutral)
VáltókarokSRAM GX Eagle, 1x12
Hátsó váltóSRAM GX Eagle, 1x12
FékekSRAM Level TL [F] 180mm [R] 160mm, Hydraulic Disc
FékkarokSRAM Level TL
FogaskoszorúSRAM GX Eagle, 10-50t
LáncSRAM GX
HajtóműSRAM GX Eagle 1200, 32t
KözépcsapágySRAM GXP PressFit
FelnikGiant XC-1 29 Wheelset, 29", Tubeless Ready, 21mm Inner Width
Agyak[F] Giant Tracker 15x110, Sealed Bearing [R] Giant Tracker Sport QR, Sealed Bearing
Küllők[F] Giant Tracker 15x110, Sealed Bearing [R] Giant Tracker Sport QR, Sealed Bearing
KülsőkMaxxis IKON 29x2.2 Folding, 60 TPI, TR/EXO, Tubeless
SúlyMennyi a kerékpár súlya? Gyakran feltett kérdés, amelyre a válasz nem egyértelmű, hisz a méréshez nincs egységes szabvány. A súly nagyban függ a vázmérettől, a felszereltségtől stb. A legbiztosabb inforációt a helyi szaküzlet tud adni.

Highlights

With smooth-rolling 29er wheels and a lightweight hardtail frame, Fathom 29 keeps you balanced and in control on all types of XC terrain. Built on an ALUXX SL-grade aluminum frame, it features relaxed geometry that, when paired with its large-diameter wheels, produces a stable ride quality that’s ideal for challenging XC trails. Efficiency on the climbs, and total control on the descents. You get both with Fathom 29.

1 2 3 4

Méretválasztás és geometria

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

  SMLXL
ANyeregcső hossz (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
BNyeregcső szög (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFelsőcső hossz (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
DFejcső hossz (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
EFejcsőszög (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FFork Rake (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)983,9983,9983,9983,9
HKeréktávolság (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
ILáncvilla hossz (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
JKözépcsapágy esés (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
LReach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
MÁtlépési magasság (mm) (inch)73028,775629,876530,179031,1
NKormányszélesség (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OKormányszár hossz (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PHajtókar hossz (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QKerékméret 29"29"29"29"

Technológiák

A felsorolt leírások előzetes értesítés nélkül is változhatnak.