Skip to main content
Uusi

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Attend CS 3 LDS GB

Current price: 749,00 €

Tutustu myös

Kategoria: City & hybrid

Attend CS 3 GTS GB

749 €

Haluatko liikkeelle monipuolisella kaupunkipyörällä ilman korkeaa hintalappua? Attend CS on täydellinen valinta.

Keskeiset ominaisuudet

Monipuolinen kaupunkipyörä

Mukavan ajoasennon ansiosta tämä pyörä sopii erinomaisesti kaupunkiajoon ja koulumatkoille. Attend tuo kaupunkipyöräilyyn helppoutta ja ajamisen iloa.

Huoleton liikkuminen

Vähähuoltoinen ja hiljainen napavaihteisto takaa miellyttävän ajokokemuksen. Takana oleva MIK-tavarateline tekee laukkujen ja muiden lisävarusteiden kuljettamisesta vaivatonta.

Pistosuojatut renkaat

Pistosuojatut renkaat lisäävät ajomukavuutta ja käytännöllisyyttä, sillä rengasrikon riski on huomattavasti pienempi.

Teknologiat ja ominaisuudet

ALUXX Aluminum Technology

Koko-opas ja geometria

Mitat ovat viitteellisiä. Tarkista oikea koko paikalliselta valtuutetulta jälleenmyyjältä.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 168 cm5’6”
  • M
      165 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • L
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 195 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Satulaputken pituus (mm) (inch)45017,750019,755021,760023,6
B Satulaputken kulma (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
C Vaakaputken pituus (mm) (inch)57022,458022,859023,262024,4
D Emäputken pituus (mm) (inch)1606,31756,91907,52058,1
E Emäputken kulma (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Haarukan offset (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
G Trail-mitta (mm) (inch)953,7953,7953,7953,7
H Akseliväli (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7112044,1
I Takahaarukan alaputken pituus (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
J Keskiön pudotus (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
K Stack-mitta (mm) (inch)64325,365725,967126,468126,8
L Reach-mitta (mm) (inch)37314,737914,938415,139415,5
M Standover-mitta (mm) (inch)45918,146918,547918,948919,3
N Ohjaustangon leveys (mm) (inch)60023,660023,660023,660023,6
O Ohjainkannattimen pituus (mm) (inch)853,3853,31054,11054,1
P Kammen pituus (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
Q Rengaskoko 700C700C700C700C
Tekniset tiedot
  • Koot
    S, M, L
  • Värit
    Concrete
  • Runko
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Haarukka
    ARX(CITY)700C AL6061
  • Ohjaustanko
    Giant City Handlebar (HB-T320)
  • Ohjainkannatin
    Alloy
  • Satulatolppa
    Rigid MSP-AD605
  • Satula
    Velo Comfort
  • Polkimet
    Giant City LU-T9
  • Vaihdevipu
    Shimano Nexus 3 Revo shifter
  • Takavaihtaja
    N/A
  • Jarrut
    Shimano Rollerbrake C3000
  • Jarrukahvat
    Tektro CL530
  • Rataspakka
    Shimano FOR INTERNAL HUB 18T
  • Ketjut
    KMC S1 RB
  • Kampisarja
    Prowheel 38T PRA-11C[92] W/CG
  • Keskiö
    FP-B902W
  • Vanteet
    Giant GX06 700C
  • Navat
    Front: Shimano hub dynamo DH-C6000 / Rear: SG3R40 3speed
  • Pinnat
    Stainless W/12MM NIPPLE
  • Renkaat
    CST REACH 700*35 BLK
  • Valot
    Front: Spanninga Galeo (dynamo) / Rear: Spanninga Vivo XB (batteries)
  • Tavarateline
    Massload CL646 incl. MIK
  • Paino
    Tarkin tapa määrittää minkä tahansa pyörän paino on pyytää paikallista jälleenmyyjääsi punnitsemaan pyörä puolestasi. Monet merkit pyrkivät ilmoittamaan mahdollisimman alhaisen painon, mutta todellisuudessa paino voi vaihdella koon, viimeistelyn, osien ja lisävarusteiden mukaan. Kaikki pyörämme suunnitellaan paino- ja ajo-ominaisuuksiltaan luokkansa parhaiksi.

Kaikki ilmoitetut tekniset tiedot voivat muuttua ilman erillistä ilmoitusta.

Kaikki ilmoitetut tekniset tiedot voivat muuttua ilman erillistä ilmoitusta.