Skip to main content
Nieuw

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Trinity Advanced SL 0

Current price: € 11.999,00

Gerelateerde modellen

Fietscategorie: Triathlon / TT

Trinity Advanced SL 1

€ 8.999

U heeft 14 dagen om van gedachten te verandere..

Winkels in het hele land

Bestel deze direct online

De Trinity Advanced SL biedt dynamische snelheid en controle wanneer elke seconde telt. Gemakkelijk aan te passen voor triatlons of tijdritten, met geïntegreerde aerodynamische hydratatie- en voedingssystemen. Deze fiets is lichter, aerodynamischer en comfortabeler dan de vorige generatie en biedt meer instelmogelijkheden om de perfecte positie en pasvorm te vinden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

VOLLEDIGE CONTROLE

Het carbon frame is ontworpen voor pure snelheid en nauwkeurige controle tijdens races tegen de klok. Het frame is 558 gram lichter, heeft geïntegreerde schijfremmen voor zelfverzekerd sturen en afdalen, meer comfort voor een soepelere rit, plus een geïntegreerde bento box en rietje voor hydratatie, zodat je volledige kracht kunt leveren zonder je rijpositie te verstoren.

ULTIEME AERODYNAMICA

De AeroSystem Shaping Technology met buisvormen in een afgesneden ellipsprofiel biedt een aerodynamisch voordeel van 5,9 watt en een betere stijfheid-gewichtsverhouding ten opzichte van de vorige generatie Trinity. Daarnaast vormen het hydratatiereservoir, de bidons en de bento box samen een geïntegreerd, aero-geoptimaliseerd voedingssysteem.

PERFECTE GEPERSONALISEERDE PASVORM

Met een veel groter aanpassingsbereik in vergelijking met eerdere Trinity-modellen, waaronder vier zadelpen-offsetposities (bereik van 51 mm) en 24 keer meer armsteuninstellingen (stack, reach, hoek en breedte), is het eenvoudiger dan ooit om de perfecte pasvorm te creëren. Dankzij eenvoudige tweeboutmechanismen is aanpassen snel en gebruiksvriendelijk.

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
AeroSystem Shaping Technology
PowerCore
Tubeless System

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      166 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • M
      173 cm5’8”  to 182 cm6’0”
  • L
      181 cm5’11”  to 191 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SML
A Zitbuis Lengte (mm) (inch)5082053821,256522,2
B Zitbuis Hoek (degrees)77,0°77,0°77,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,955421,857922,8
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11254,91455,7
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6
G Naloop (mm) (inch)632,5632,5632,5
H Wielbasis (mm) (inch)98838,9101339,9103940,9
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
K Stack (mm) (inch)51320,253220,955121,7
L Reach (mm) (inch)41216,24321745217,8
M Stand Over Height (mm) (inch)78630,98143283833
N Stuur breedte (mm) (inch)40015,740015,740015,7
P Cranklengte (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8
Q Wielmaat 700C700C700C
R Arm Pad Stack 605-685624-704643-723
S Arm Pad Reach 355-430375-450395-470
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Prism Pearl
  • Frame
    Advanced SL-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced SL-grade composite, full-composite steerer, 12x100mm thru-axle, disc
  • Stuur
    AeroDrive base bar with Sync rest armset, 10 and 15-degree extension wedge
  • Stuurpen
    AeroDrive integrated stem
  • Zadelpen
    Trinity composite
  • Zadel
    Giant Contact SL Tri
  • Shifters
    SRAM AXS Wire Blips - extension and basebar mounted
  • Achterderailleur
    SRAM RED AXS E1
  • Remmen
    SRAM RED Aero hydraulic, SRAM PaceLine X rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    SRAM RED Aero
  • Cassette
    SRAM RED E1, 12-speed, 10x33
  • Aandrijving
    SRAM RED E1
  • Crankset
    SRAM RED 1 E1 AXS, 48t with SRAM power meter XS:160mm, S:165mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, ceramic, press fit
  • Velgen
    CADEX 4-Spoke Disc WheelSystem
  • Naven
    [F] CADEX R3 Hub, CenterLock, 12mm thru-axle [R] CADEX R3-C40, 40T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    CADEX 4-Spoke Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Aero, tubeless, 700x28c, folding
  • Extra's
    Bento box top tube storage, hydration kit, computer mount, tubeless prepared
  • Maximale bandenvrijheid
    30mm
  • Gewicht
    8,61 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.