Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

TCR Advanced SL 2 - King of Mountain

2018

U heeft 14 dagen om van gedachten te verandere..

Winkels in het hele land

Bestel deze direct online

Koning van de bergen en de klassement winnaar. Elke race, elke keer. Deze legendarische fiets is een bewezen winnaar

Steile beklimmingen opvliegen. Aanvallen in kronkelige afdalingen. Je rivalen aftroeven in een zinderende sprint. De TCR Advanced SL heeft zijn reputatie gevestigd als ultieme allround racefiets. Dit is de lichtste raceframeset die Giant ooit gemaakt heeft met de hoogste stijfheid-gewichtsverhouding van alle racefietsen op de markt. De nieuwe Variant geïntegreerde zadelpen verhoogt de rijkwaliteit en geeft meer comfort op lange, zware ritten. Het Advanced SL-grade composite-frame haalt het maximale uit het beproefde Compact Road Design.   

  • Advanced SL-grade composite frame with integrated Variant composite seatpost
  • Advanced SL-grade composite fork with full-composite OverDrive 2 steerer
  • Shimano Ultegra wide-range compact 11-speed mechanical drivetrain to aid climbing
  • Shimano Ultegra brakes
  • Giant SLR 1 composite WheelSystem with Giant Gavia 0 tires
  • Color: Charcoal/Neon Orange/Black, Neon Green/Charcoal/Black

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
Compact Road Design
OverDrive 2
RideSense

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 XSSMMLLXL
A Zitbuis Lengte (mm) (inch)68026,87102874029,177030,379031,182032,3
B Zitbuis Hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
G Naloop (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
H Wielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,867,52,667,52,6652,6652,6652,6
K Stack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
L Reach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
M Stand Over Height (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
N Stuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Q Wielmaat 700c700c700c700c700c700c
Specificaties
  • Kleuren
    Charcoal/Neon Orange/Black, Neon Green/Charcoal/Black
  • Frame
    Advanced SL-grade Composite, Integrated Seatpost
  • Voorvork
    Advanced SL-Grade Composite, Full-Composite OverDrive 2 Steerer
  • Stuur
    Giant Contact SL
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Advanced SL-Grade Composite, Integrated Design
  • Zadel
    Contact SL (Forward)
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Shimano Ultegra
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x34
  • Aandrijving
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano PressFit
  • Velgen
    Giant SLR-1 WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR-1 WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR-1 WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia 0 Tubeless, 700x25, Folding
  • Extra's
    RideSense Bluetooth, Factory Tubeless
  • Gewicht
    7,00 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.