Select your country or region

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

TCR Advanced Pro 1 Disc

2018

€ 3.349

What is my size?

Delen

DE TOEKOMST VAN PRESTATIEGERICHT WIELRENNEN. DEZE ONVERSLAANBARE ALLROUNDER GEEFT JE ABSOLUUT VERTROUWEN EN TOTALE CONTROLE.

Ongelofelijke efficiëntie, sublieme rijeigenschappen en meer controle dan je ooit voor mogelijk hield. De TCR Advanced Pro Disc geeft je de lichtgewicht prestaties om KOM's te verbeteren plus het vertrouwen om je grenzen te verlegen in moeilijke afdalingen. Deze veelzijdige machine is ontwikkeld voor elk type weg en heeft een Advanced-grade composite-frame voorzien van flat-mount schijfrem-integratie aan het voor- en achterwiel. Met zijn beproefde Compact Road-geometrie en OverDrive 2 balhoofd heeft hij de beste stijfheid-gewichtsverhouding van alle racefietsen in zijn klasse. Voeg daar de efficiëntie en de soepelheid van de nieuwe Variant-zadelpen aan toe en je krijgt race-waardige topprestaties die onverslaanbaar zijn.

  • Advanced-grade composite frame with Variant composite seatpost
  • Advanced-grade composite fork with full-composite OverDrive 2 steerer
  • Shimano Ultegra 11-speed mechanical componentry
  • Shimano Ultegra hydraulic disc brakes
  • Giant SLR 1 disc composite WheelSystem with Giant Gavia 1 tubeless tires
  • Color: Electric Blue/Neon Orange/Black

Download PDF

MatenXS, S, M, ML, L, XL
KleurenElectric Blue/Neon Orange/Black
FrameAdvanced-grade Composite
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive 2 Steerer
StuurGiant Contact SL
StuurpenGiant Contact SL
ZadelpenGiant Variant, Composite
ZadelContact SL (Forward)
ShiftersShimano Ultegra
VoorderailleurShimano Ultegra
AchterderailleurShimano Ultegra
RemmenShimano Ultegra Hydraulic
RemhendelsShimano Ultegra Hydraulic
CassetteShimano Ultegra, 11x30
KettingKMC X11SL-1
CranksetShimano Ultegra, 36/52
Bottom BracketShimano PressFit
VelgenGiant SLR-1 Disc WheelSystem, 12mm Thru-Axle
NavenGiant SLR-1 Disc WheelSystem, 12mm Thru-Axle
SpakenGiant SLR-1 Disc WheelSystem, 12mm Thru-Axle
BandenGiant Gavia 1 Tubeless, 700x25, Folding
Extra'sRideSense Bluetooth
GewichtWat weegt een fiets? Het is een veelgestelde vraag, terecht. De waarheid is alleen, dat er geen standaards voor de industrie zijn om gewicht van een fiets aan te geven. Dit zorgt ervoor dat er verwarring ontstaat bij de consument. Gewicht hangt af van een

Highlights

The TCR Advanced Pro Disc gives you the lightweight performance to conquer the KOM plus the confidence to push your limits on technical descents. Engineered with an Advanced-grade composite frame featuring flat-mount disc-brake integration front and rear, it’s a versatile race machine for all types of road conditions. With its proven Compact Road geometry and OverDrive 2 front end, it has the best stiffness-to-weight ratio of any road bike in its class. Add in the efficiency and compliance of its new Variant seatpost, and you get race-tuned road performance that can’t be beat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

XS   157 cm5’2” 167 cm5’6”
S   167 cm5’6” 173 cm5’8”
M   173 cm5’8” 178 cm5’10”
M/L   178 cm5’10” 183 cm6’0”
L   183 cm6’0” 188 cm6’2”
XL   188 cm6’2” 194 cm6’4”
  XSSMM/LLXL
AStaande buis Lengte (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,752520,755021,7
BStaande buis Hoek (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°72,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)51520,353521,155021,757022,458022,860523,8
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1234,81335,21485,81686,61887,42038
EBalhoofd Hoek (degrees)71,0°72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
FFork Rake (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)702,8602,4572,2572,2572,2572,2
HWielbasis (mm) (inch)97238,397038,297638,499739,3100739,6102140,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)51720,452920,854521,556222,158122,959523,4
LReach (mm) (inch)37214,637814,938315,139815,740215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)72428,574229,276530,17873180531,782332,4
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.