Skip to main content

This is an image carousel with thumbnail navigation. Select any thumbnail to view an enlarged version in a gallery modal. In the gallery, use the Next and Previous buttons to navigate between images, or close the modal to return to the thumbnails.

Talon 29er 0 GE

2018

U heeft 14 dagen om van gedachten te verandere..

Winkels in het hele land

Bestel deze direct online

Met soepele stabiliteit en toegevoegde balans, geeft deze lichtgewicht hardtail 29er je de controle.

Het lichtgewicht ALUXX aluminium Talon-frame heeft een klassiek offroad-ontwerp dat een upgrade heeft ondergaan met de beproefde 29er wieltechnologie van Giant. Het ontwerp van het hardtail-frame is geoptimaliseerd voor de wielmaat en een 100 mm geveerde voorvork. Dit is de ideale keuze voor enthousiaste offroad-rijders die op zoek zijn naar een uitgebalanceerde mix van snelheid en controle op de trails. 

  • ALUXX-grade butted aluminium frame
  • SR Suntour Raidon XC 100mm-travel fork with remote lockout
  • Shimano SLX/XT 2x11-speed drivetrain
  • Shimano M365 hydraulic disc brakes
  • Giant GX03 aluminium double-wall rims
  • Color: Matt Black/Gloss White/Charcoal, Satin/Black/Neon Orange

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
 SMLXL
A Zitbuis Lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
B Zitbuis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
D Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
F Vork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
G Naloop (mm) (inch)943,7943,7943,7943,7
H Wielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
I Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
J Bottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
K Stack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
L Reach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
M Stand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
N Stuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
O Stuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1
P Cranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
Q Wielmaat 29292929
Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Matt Black/Gloss White/Charcoal
  • Frame
    ALUXX-Grade Butted Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour Raidon XC RL-R 29", 100mm Travel, Remote Lockout
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780mm x 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Connect, 8 Degree
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9x375mm
  • Zadel
    Giant Connect (Upright)
  • Pedalen
    MTB Caged, 9/16"
  • Shifters
    Shimano SLX, 2x11
  • Voorderailleur
    Shimano SLX
  • Achterderailleur
    Shimano XT, Shadow
  • Remmen
    Shimano M365 [F] 180 [R] 160, Hydraulic
  • Remhendels
    Shimano BL-M365
  • Cassette
    Shimano SLX, 11-42t
  • Aandrijving
    KMC X11
  • Crankset
    Shimano SLX, 26/36
  • Bottom Bracket
    Shimano
  • Velgen
    Giant GX03V 29" 6061 Aluminum, Double Wall, 21mm Inner Width
  • Naven
    [F]Giant Tracker Sport QR, Loose Ball [R] Giant Tracker Sport QR, Loose Ball
  • Spaken
    [F]Giant Tracker Sport QR, Loose Ball [R] Giant Tracker Sport QR, Loose Ball
  • Banden
    Maxxis CrossMark 2 29x2.25 60TPI Wire
  • Gewicht
    13,40 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.