Propel Advanced Pro 0-Di2

Bike Image

Specificaties

Frame
MatenS, M, M/L, L, XL
KleurenAbyss Teal/Fluorescent Mint, Obsidian Pulse
FrameAdvanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
VoorvorkAdvanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Onderdelen
StuurGiant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
HandvattenStratus Lite 2.0
StuurpenGiant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
ZadelpenGiant Vector, composite, -5/+15mm offset
ZadelGiant Fleet SL
Afmontage
ShiftersShimano Ultegra Di2 ST-R8170
VoorderailleurShimano Ultegra Di2 FD-R8150
AchterderailleurShimano Ultegra Di2 RD-R8150
RemmenShimano Ultegra Di2 hydraulic, Shimano RT-CL800 rotors [F]160mm, [R]140mm
RemhendelsShimano Ultegra Di2 hydraulic
CassetteShimano Ultegra, 12-speed, 11x34
AandrijvingShimano Ultegra, CN-M8100
CranksetShimano Ultegra, 36/52, with Giant Power Pro power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Bottom BracketShimano, press fit

 

Wielset
VelgenGiant SLR 0 50 Carbon WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
Naven[F] Giant Aero Hub, CenterLock [R] Giant Aero Hub, 40T ratchet driver, CenterLock 12mm thru-axle
SpakenAero Carbon
BandenCADEX Aero, tubeless, 700x28c (28mm), folding
Extra'scomputer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size

Adviesprijs: € 6.599,00

Geometrie

FRAMESMM/LLXL
Zitbuis Lengte (mm) (inch)50519,9528,520,855421,857622,759523,4
Zitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,756522,258022,860023,6
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)12751455,71656,51857,32007,9
Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)61,42,458,32,358,32,358,32,358,32,3
Wielbasis (mm) (inch)97338,398038,699039100639,6102040,2
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)722,869,52,769,52,7672,6672,6
Stack (mm) (inch)53020,954621,556522,258222,959623,5
Reach (mm) (inch)38315,138815,339215,440215,841216,2
Stand Over Height (mm) (inch)76430,17873180831,883232,884733,3
Stuur breedte (mm) (inch)3801540015,740015,742016,542016,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,31104,31204,7
Cranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8172,56,8
Wielmaat 700C700C700C700C700C
Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.